O firmie

Sklep internetowy moja-posciel.eu zajmuje się internetową sprzedażą detaliczną.
Kołdry, poduszki, pościel dla dzieci i dorosłych to nasza specjalność.
Nasze produkty wyprodukowano w Polsce, posiadają Certyfikaty, cechuje je doskonała jakość oraz walory użytkowe idące w parze z przystępną ceną.

Posiadamy szeroki wybór, ciekawe i trwałe wzornictwo oraz bardzo wysoką jakość, które pomogą w wyborze produktu.
Ciągle poszerzamy swoją ofertę o nowy asortyment, aby jeszcze bardziej dostosować się do Państwa potrzeb i trendów jakie narzuca obecnie rynek.
Pościel stanowiąca przedmiot oferty powstała z myślą o wszystkich, którzy cenią sobie niezwykłą elegancję, dobrą jakość i atrakcyjne ceny. Oferta obejmuje wysokiej klasy pościel, uszytą z najwyższej jakości materiałów, z dopracowaniem nawet najmniejszych detali.
Uszyte z grubej lecz miękkiej bawełny komplety pościeli są niezwykle przyjemne w dotyku. Oferowana pościel odzwierciedla
najnowsze trendy w kolorystyce i wzornictwie.
Bogata feeria barw, różnorodne wzornictwo, jak i style sprawią, że każdy wybierze odpowiednie dla siebie komplety pościeli, a współgrające z ogólnym wystrojem produkty spełnią oczekiwania, nawet najbardziej wymagających Klientów.

Jeżeli szukacie Państwo niepowtarzalnego produktu dla siebie, lub prezentu dla bliskich, znajomych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Firma P.H.U ELMAKS zajmuje się hurtową i detaliczną sprzedażą wyrobów pościelowych (kołdry, poduszki z puchu , pierza, silikonu, półpuchu, poliestru, wyroby anty-alergiczne, posiadające oprócz wymaganych przepisami atestów, także dodatkowe certyfikaty Wyroby te posiadają certyfikat wydany przez Instytut Włókiennictwa w Łodzi, Zakład Certyfikacji TEXTIL-CERT stwierdzający, że wyroby pościelowe produkowane z wypełnieniem puch i półpuch o pokryciu (poszyciu) 100% bawełna spełniają kryteria KT/E/21/W – Kryteria Techniczne Oceny Tekstyliów dla Dzieci na znak „BEZPIECZNY DLA DZIECKA” . Dodatkowo posiadają drugi certyfikat „PRZYJAZNY DLA CZŁOWIEKA” na wyroby z wypełnieniem typu puch i półpuch. POLSKI PRODUCENT. PRZYSTĘPNE CENY.

Przyjmujemy również zamówienia hurtowe. W tym celu proszę o kontakt tel. 792 338 352.