Kołdra (180x200) pierze


(Kliknij aby powiększyć)
210,00zł

Ilość: szt.


Produkt dostępny (52)

Waga wsadu: 2.60kg
Waga całkowita: 4.00kg
Zadaj pytanie o produkt

KOŁDRA Z PIERZA DARTEGO 180x200 waga wsadu 2,6 kg.

Wypełnienie: (100 % puch i półpuch naturalny - mieszanką piórek półpuchowych, pierza i piórek podskubowych)
Poszycie / Wsyp : 100 % Bawełna
Dostępne kolory: Różowy
Opakowanie : Kołdra – walizka z rączką
Rozmiar : 180 x 200 cm
Waga wypełnienia : 2600 g
PIERZE DARTE – termiczna, lekka i  puszysta linia wyrobów  o  wypełnieniu pierze darte z puchem idealnie nadaje się do użytku całorocznego. Wyprodukowana z naturalnych materiałów wysokiej jakości jest bezpieczna dla zdrowia


- Kołdra wypełniona jest  najlepszej jakości oczyszczonym pierzem dartym z puchem  gęsim, pochodzącym z ferm z regionu Mazur – uważanego za miejsce,z którego pochodzi najlepszy na świecie surowiec tego rodzaju..

- Pierze i Puch przed produkcją jest prane i dezynfekowane w specjalnych środkach  by  po wysuszeniu  uzyskało odpowiednią sprężystość i elastyczność

- Waga pierza w kołdrze jest idealnie dopasowana do rozmiaru kołdry  Dzięki czemu kołdra świetnie sprawdza się przez okrągły rok.

- Przeznaczona jest dla klientów lubiących "spać ciepło".

- Kołdry z pierza dartego to  w pełni naturalne produkty, które posiadają najlepsze właściwości termiczne, utrzymują temperaturę ciała na optymalnym poziomie, co zawsze gwarantuje spokojny i zdrowy sen

-  Kluczową zaletą materiałów naturalnych jest to, że mogą one wchłaniać i odprowadzać wilgoć z ciała podczas snu

- Poszycie - stanowi 100% gęsto utkana bawełna w kolorze różowym (wsypowym), najbardziej popularnym na rynku.  Jest  to materiał o bardzo gęstym splocie  dodatkowo woskowany od wewnątrz co zabezpiecza przed wychodzeniem pierza na zewnątrz. Każda kołdra     wykończona jest białą lamówką, która ozdabia  kołdrę oraz dodatkowo uszczelnia jej brzegi.

- Pikowanie-kołdra ma równomiernie rozłożone wypełnienie za sprawą specjalnej maszyny. Dzięki bardzo dobremu pikowaniu   wypełnienie nie przesuwa się.  Wewnątrz kołdry wszyte są taśmy tworzące ścianki wokół każdej kratki, dzięki czemu powstają kasetowe komory. Po   napełnieniu, pierze nie ma możliwości przemieszczania się między komorami. Wykonana tym systemem kołdra tworzy na całej powierzchni jednolitą warstwę izolacyjną. W miejscach przeszycia nie posiada ona "zimnych stref", dzięki czemu gwarantuje bardzo dobrą izolację   cieplną.

- Pierze darte pozyskiwane jest z piór. Wykorzystano tu  jego walory użytkowe aby stworzyć doskonałą linię wyrobów w atrakcyjnej cenie. Pierze darte z puchem daje nam najwartościowsze połączenia walorów puchu, czyli lekkości i idealnych właściwości termicznych oraz   sprężystość i miękkość pierza dartego.  
 
- Opakowanie – każda kołdra zapakowana jest  w elegancką walizkę, dzięki czemu idealnie nadaje się na prezent !!!

- Przesypiamy 1/3 życia-warto zadbać  by był to czas prawdziwego odpoczynku. Najnowsze badania dotyczące stosowania puchu i pierza w pościeli  jednoznacznie stwierdzają że nie powodują one  alergii i nie przyczyniają    się do rozprzestrzeniania się roztoczy, a samo stosowanie gęstego  poszycia  w wyrobach pościelowych stanowi barierę przed przenikaniem roztoczy wgłąb pościeli.

Data dodania produktu do sklepu: wtorek, 08 marzec 2011.
 
Home - Moje Konto - Zawartość koszyka - Zamówienie - Wysyłka i Zwroty - Bezpieczeństwo - Korzystanie z Serwisu - Kontakt - Mapa strony
Katalog sklepów Prego.pl - Świat sklepów
Copyright © 2019 Moja-Posciel.eu.
Wyświetleń strony: 340657
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu