Jak kupić?

Sposoby dostawy
Moja-posciel.eu zapewnia dostawę prosto do miejsca, które Wskażesz. Nie wychodząc z domu możesz wybrać pościel dopasowaną do Twoich potrzeb, wskazać miejsce dostawy, zamówić i zapłacić za nią. Nasze produkty możemy dostarczyć:
- kurierem (GLS, K-EX, KURIER 48 POCZTA POLSKA),
- odbiór własny (bezpłatnie)

Istnieje możliwość wysyłki do krajów UE po uzgodnieniu telefonicznym lub mail-owo.


Terminy dostaw
Po otrzymaniu potwierdzenia zapłaty potrzebujemy do 48 godzin na przygotowanie Twojego zakupu do wysyłki, wyłączając weekendy i dni wolne od pracy.
W chwili nadania paczki do wysłania, po zalogowaniu się na naszej stronie zobaczysz odpowiednią informację. Wszelkie komunikaty o aktualnym stanie zamówienia pojawią się też na Twoim mailu.
Kiedy paczka zostanie doręczona zależy już tylko od przewoźników (kuriera lub poczty polskiej).
W przypadku firmy kurierskiej K-ex paczki doręczane są najczęściej następnego dnia po nadaniu ją przez nas.
Formy płatności
Dla Twojej wygody zapewniamy różne sposoby zapłaty za kupione u nas produkty. Poniżej zamieszczono jakie.

Płatność przelewem na konto
Przelewu możesz dokonać z każdego banku lub poczty polskiej.
Zamówienie zostaje przekazane do realizacji w momencie wpłynięcia środków na nasze konto lub przesłania mailem potwierdzenia wpłaty.

Bank: ING BANK SLASKI S.A.
Nr konta: 93 1050 1461 1000 0092 0684 7536


Za pobraniem
Możesz zapłacić za nasze produkty przy ich odbiorze. Jeśli pierwszy raz robisz zakupy w naszym sklepie proszę o kontakt telefoniczny w celu zapewnienia bezpieczeństwa transakcji.

Odbiór własny
Możesz sam odebrać swoje zakupy pod adresem:

P.H.U ELMAKS
LIPOWA 5
26-110 SKARZYSKO-KAMIENNA
woj. świętokrzyskie

Podobnie jak w przypadku płatności za pobraniem, jeżeli pierwszy raz kupujesz w naszym sklepie proszę o kontakt telefoniczny zanim zaczniemy przygotowywać Twoją pościel.

Termin płatności
Składając zamówienie w naszym sklepie dajemy Ci 14 dni na zapłatę w przypadku płatności przelewem bankowym, Nie dokonanie płatności w terminie skutkuje anulowaniem zamówienia.
Ochrona danych osobowych
Będąc w zgodzie z prawem zapewniamy ochronę Twoich danych osobowych i zapewniamy ich ochronę zgodnie z aktualnymi standardami. Poniżej przeczytasz co robimy z Twoimi danymi.

Pełna ochrona
Przekazywane przez Ciebie dane są przetwarzane przez firmę:

P.H.U ELMAKS
LIPOWA 5
26-110 SKARZYSKO-KAMIENNA


Dane te wykorzystywane są wyłącznie w celu realizacji umowy, tj wysłania zamówienia. Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom.

Dostęp do danych
Masz prawo, podobnie jak każdy nasz klient, dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania na stronach http://moja-posciel.eu
Każdy klient po zarejestrowaniu się ma wgląd do swoich danych oraz może je zmieniać. Powierzone nam dane osobowe są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z zasadami określonymi w obowiązujących przepisach prawa:
Ustawie z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 926, z późn. zm.)
Ustawie z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z poźn. zm.)
Rozporządzeniu z dnia 29.0.04 r. Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne, służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. Nr 100, poz. 1024).
Gwarancja i zwroty
Kupując pościel w naszym sklepie internetowym nie ryzykujesz. Jeśli kupiony produkt nie będzie Ci odpowiadał, to odeślij nam go w ciągu 14 dni, a oddamy Ci pieniądze! Poniżej dowiesz się szczegółów.

Zasady zwrotów
W moja-posciel.eu nie musisz się obawiać, że twój zakup będzie chybiony. Możesz w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy Ci za niego pieniądze!
Jeśli chcesz zwrócić towar, to wyślij go na adres naszej firmy w oryginalnym opakowaniu.
Gwarantujemy zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zwrócimy w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto które wskażesz.

2 letnia gwarancja
Jesteśmy pewni jakości naszych produktów! W ciągu 2 lat licząc od daty zakupu masz możliwość reklamacji każdego naszego produktu.
Wszystkie towary znajdujące się w ofercie sklepu moja-posciel.eu są nowe oraz objęte rękojmią z tytułu wad ukrytych. Reklamacje z tytułu rękojmi będą rozpatrywane w oparciu o przepisy Kodeksu Cywilnego.
Jeśli chcesz dokonać reklamacji należy: zawiadomić sklep o zamiarze złożenia reklamacji przy pomocy poczty elektronicznej lub telefonicznie (poniżej podano dane do kontaktu) oraz dostarczyć reklamowany towar na adres zawarty w kontakcie na naszej stronie internetowej.
W ciągu 14 dni od daty dostarczenia do sklepu reklamowanego produktu otrzymasz pisemną odpowiedź na złożoną reklamację.
W przypadku uznania reklamacji towar zostanie naprawiony lub wymieniony na wolny od wad
i ponownie dostarczony na koszt sprzedawcy lub serwisu gwarancyjnego.
Jeżeli naprawa lub wymiana towaru nie będzie możliwa, sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

Jak zwrócić towar?
Prosimy o skontaktowanie się z nami:
Wystarczy wysłać do nas e-mail na adres sklep@moja-posciel.eu
lub zadzwonić na numer 792 338 352.
Ewentualnie prosimy przysłać produkty na nasz adres w oryginalnym opakowaniu wraz z numerem zamówienia .
Polityka prywatności
Szanujemy Twoją prywatność. Właśnie dlatego moja-posciel.eu dokłada wszelkich starań, aby Twoje dane osobowe nie wydostały się poza naszą firmę. Zobacz jak...

Zastrzeżenie
Korzystając z moja-posciel.eu akceptujesz zasady Polityki Prywatności znajdujące się poniżej. Jeżeli nie zgadzasz się z nimi, prosimy o niekorzystanie z serwisu moja-posciel.eu .
moja-posciel.eu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego klienta moja-posciel.eu obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się na tej stronie.
Zmianie nie ulega następująca zasada: moja-posciel.eu nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów swoich serwisów.

Dane osobowe
W czasie korzystania z moja-posciel.eu Możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób.
Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do realizacji zamówień produktów i usług. Niepodanie wymaganych danych uniemożliwi złożenie zamówienia na produkty lub usługi.
zamawianie produktów
Zamawianie produktów z moja-posciel.eu wymaga podania w odpowiednim formularzu pełnych danych adresowych. Wszystkie pola są obowiązkowe.
Zakupy bez obaw
Chcemy Twojego zadowolenia! Dlatego staramy się pomóc Ci dopasować produkt do Twoich potrzeb, a gdy nam się to nie udaje, to przyjmujemy od Ciebie produkt i zwracamy pieniądze. Poniżej znajdziesz szczegóły...

14 dni na zwrot produktu
W moja-posciel.eu nie musisz się obawiać, że twój zakup będzie chybiony. Możesz w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy Ci za niego pieniądze!
Jeśli chcesz zwrócić towar, to wyślij go na adres naszej firmy w oryginalnym opakowaniu.

Gwarantujemy zwrot kwoty równej cenie towaru (bez kosztów wysyłki). Pieniądze zwrócimy w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto które wskażesz.
 
Home - Moje Konto - Zawartość koszyka - Zamówienie - Wysyłka i Zwroty - Bezpieczeństwo - Korzystanie z Serwisu - Kontakt - Mapa strony
Katalog sklepów Prego.pl - Świat sklepów
Copyright © 2020 Moja-Posciel.eu.
Wyświetleń strony: 345386
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu