Porady i wskazówki

Bezpieczeństwo
Gwałtownie rozwijający się handel w sieci potwierdza rosnący poziom zaufania do tej formy przeprowadzania transakcji i zakupów w szczególnosći.

Oczywistym jest, że każdy nowy rynek wymiany dóbr i przepływu kapitału, stanowi wyzwanie dla ludzi niuczciwych, których spotkać możemy na każdym tego typu rynku, a nie tylko w sieci.

Za każdym razem, gdy dokonujemy płatności w nowym sklepie internetowym, mamy wrażenie, że płacimy "w ciemno". Brakuje nam bezpośredniej interakcji z osobą, z którą zawieramy w danej chwili umowę kupna. Osoba stojąca po "drugiej stronie lady" jest dla nas anonimowa, nawet może w tej chwili nie wiedzieć, że zawiera z nami transakcję, za którą za chwilę przelejemy jej swoje pieniądze.

Zwykle jako forma płatności preferowany jest przelew na konto lub pobranie / kurierskie lub pocztowe/ co dodatkowo wzmaga poczucie niepewności, często nawet klikudniowe. - Czy zatem handel internetowy jest bezpieczny ? Czy zakup w ten sposób może dać klientowi poczucue pewności?

Odpowiedź twierdząca wystąpi wyłacznie wtedy gdy klient zdobył niezbędną wiedzę, dzięki której jest w stanie upewnic się co wiarygodności podmiotu z który zamierza za pośrednictwem sieci zawrzeć transakcję.
Poniżej kilka głownych zasad pzwalających uniknąć późniejszych rozczarowań jakie mogą nastąpić po wykonaniu przelewu i tym samym zawarciu transakcji przez internet:

1. Według prawa w każdym podmiocie oferującym swe towary w internecie winna być w jasny sposób podana informacja umożliwiająca w sposób jednoznaczny określić firmę oraz jej właściciela. Dane tego rodzaju występują często w zakładkach "o firmie" lub " kontakt" ( są to pełne dane firmy umożliwiające kontakt z podmiotem oferującym usługi/ towary w sieci).

2. Posiadając numer telefonu bez zbędnego zastanawiania możemy zapytać o szczegóły dotyczące sposobu wysyłki, czasu dostawy lub samego towaru. Są na rynku podmioty specjalizujące sie w danej dziedzinie -gdzie możemy liczyć na specjalistyczną poradę i pomoc w wyborze towaru, czasem nawet zyskując oprócz wiedzy także dodatkowy upust. Kontakt z firmą winien być sprawny i profesjoanalny.

3. Warunki zakupu podane na stronie www oferujacego winny być przez klienta przeczytane - może się bowiem okazać, że nie pasują na zasady tam prezentowane / nie tylko atrakcyjna cena oferowanego towaru/. Czas poświęcony na to pomoże uniknąć wielu nieprzyjemnych rozczarowań i kłopotów w przyszłości.

4. Każdy zkup, także za pośrednictwem sieci winien być przemyślany / dobrze zmierzyć wcześniej już posiadane poszwy w przypadku zakupu np. kołder by nie okazało sie że kołdra choć bardzo fajna nie pasuje do już posiadanej pościeli. Warto jak przy każdym zakupie zastanowić się co tak naprawdę lubimy i co nam odpowiada - w swych wyborach nie sugerować się wyłącznie zdjęciem, oprawą graficzną sklepu,jakimś impulsem, a bardziej własnym upodobaniami.
Poznaj znaczenie parametrów
Pomożemy Ci zrozumieć jaki wpływ na komfort snu mają parametry kołder i poduszek. Dzięki temu łatwiej będzie Ci wybrać coś specjalnego, dopasowanego do Twoich potrzeb.
nazwa produktu
Nazywając produkty postaraliśmy się, żebyś natychmiast mógł się zorientować, jaki będzie dla Ciebie odpowiedni. Kołdry podzieliliśmy ze względu na sezony, w których najlepiej się sprawdzają. Wyjątkiem jest kołdra antyalergiczna przeznaczona dla alergików.
Kołdra zimowa / z dodatkowy wsadem/ przeznaczona jest dla lubiących spać przy otwartym oknie nawet w zimę lub dla prawdziwych zmarzluchów. Jeśli pod standardową kołdrą jest Ci za zimno, to ta kołdra jest czymś, czego szukasz.
Kołdra uniwersalna jest przystosowana do spania w każdą porę roku. Uszyliśmy ją dla Ciebie, jeśli śpisz zimą przy zamkniętym oknie, a latem przy otwartym. Jest to najczęściej kupowana kołdra w naszym sklepie. Jeśli jednak latem pod standardową jest Ci za gorąco, lub zimą zbyt zimno, to być może zechcesz zdecydować się na kołdrę zimową i letnią.
Kołdra letnia w gorące lato pomoże Ci zadbać o zdrowie. Utkana z bawełny powłoka i puchowy wkład sprawiają, że jest higroskopijna, czyli dobrze absorbuje wilgoć, zabiera ją od Ciebie i przepuszcza powietrze. Zabezpiecza Cię więc przed reumatyzmem, a jednocześnie stopień jej wypełnienia jest na tyle niski, że nie będzie Ci pod nią za gorąco.

Tkanina
W dbałości o Twoje zdrowie używamy tylko naturalnych materiałów, dlatego puch i pierze okalamy w każdym przypadku 100% bawełną a konkretnie jest to wsyp andrychowski / w kolorze różowym tj wsypowym lub na żeyczenie w kolrze ecrue.
Co to oznacza dla Ciebie?
Bawełna jest higroskopijna, czyli dobrze absorbuje wilgoć, zabiera ją od Ciebie i przepuszcza powietrze. Dzięki temu możesz pomyśleć o Twoim zdrowiu nie tylko teraz, ale również w przyszłości, bo jest jednym z czynników pomagającym uniknąć reumatyzmu.
W kołdrze antyalergicznej gęsto utkana bawełna hamuje proces przedostawania się pyłków do wnętrza kołdry, czym pomagamy Ci spać komfortowo pomimo alergii.

Wkład
Pisząc wkład mamy na myśli to, co zostaje obszyte tkaniną, czy to co jest w kołdrze
i podobnie jak w przypadku tkaniny, używamy tylko naturalnych wkładów. W zależności od produktu wkład może mieć różne znaczenie dla Twojego snu. Jakie?
W przypadku kołder jako wkład stosujemy puch lub półpuch, czyli mieszaninę puchu i pierza. Puch jest traktowany jako produkt luksusowy, ze względu na bardzo dobre właściwości izolacyjne. Dlatego puchowe kołdry są lżejsze, a przy tym tak samo ciepłe jak półpuchowe. Jeśli jednak lubisz czuć, że coś na Tobie leży lub Twoje fundusze są ograniczone, to polecamy Ci nasze kołdry półpuchowe - równie ciepłe co puchowe, ale cięższe.
W przypadku poduszek wkład ma odmienne znaczenie - najważniejsza staje się jego sprężystość. Pierze ma oczywiście znacznie lepsze właściwości sprężyste od puchu, więc poduszki półpuchowe będą bardziej sprężyste

Rozmiar
Ten parametr ma dla Ciebie duże znaczenie, jeśli Twój wzrost odbiega od średniej krajowej. U nas możesz zamówić uszycie indywidualnej kołdry w dowolnym rozmiarze.
Zazwyczaj jednak kupuje się kołdrę zbliżoną rozmiarem do wielkości łóżka, ale nie mniejszą. Kołdra powinna przykryć całe Twoje łóżko, ewentualnie wystawać za jego brzegi.Często podaje się że winna być 20 cm szersza od materaca by zapewnić komfort użytkowania.

Kolor
Kolor tkaniny jest parametrem, który ma wyłącznie estetyczne znaczenie. W naszej ofercie znajdziesz bawełnę w barwie róż oraz ecrie.
 
Home - Moje Konto - Zawartość koszyka - Zamówienie - Wysyłka i Zwroty - Bezpieczeństwo - Korzystanie z Serwisu - Kontakt - Mapa strony
Katalog sklepów Prego.pl - Świat sklepów
Copyright © 2020 Moja-Posciel.eu.
Wyświetleń strony: 345132
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu